RN73H2ETTD7060F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD7060F25
JLCPCB Part #
C4202994
Description
250mW 706Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS