WK73R2HTTE9090F
MFR.Part #
WK73R2HTTE9090F
JLCPCB Part #
C4190748
Package
SMD,5x2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,5x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS