SG73S2BRTTD6201D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD6201D
JLCPCB Part #
C6222157
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS