RK73B1FRTTBL624J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL624J
JLCPCB Part #
C2582294
Description
-55℃~+125℃ 20V 30mW 620kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS