WK73R2HTTE3480F
MFR.Part #
WK73R2HTTE3480F
JLCPCB Part #
C4029350
Package
SMD,5x2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 348Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,5x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS