RN73R1JTTD1242C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1242C25
JLCPCB Part #
C4089706
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS