WK73R2HTTE2052F
MFR.Part #
WK73R2HTTE2052F
JLCPCB Part #
C4325587
Package
SMD,5x2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 20.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,5x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS