RN73R1JTTD9761A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD9761A10
JLCPCB Part #
C2572123
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS