RN731JTTD3000B10
MFR.Part #
RN731JTTD3000B10
JLCPCB Part #
C4357408
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS