SG73P2ARTTD6203D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD6203D
JLCPCB Part #
C7078543
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS