WK73R2BTTD8873F
MFR.Part #
WK73R2BTTD8873F
JLCPCB Part #
C6751503
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 750mW 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS