WK73R2BTTD10R2F
MFR.Part #
WK73R2BTTD10R2F
JLCPCB Part #
C7389796
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS