SG73P1JTTD8870D
MFR.Part #
SG73P1JTTD8870D
JLCPCB Part #
C4069104
Description
-55℃~+155℃ 333mW 887Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS