WK73R2BTTD8870F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R2BTTD8870F
JLCPCB Part #
C7117340
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 887Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS