WK73R2BTTD562J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R2BTTD562J
JLCPCB Part #
C7389939
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.6kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS