WK73R2BTTD4871F
MFR.Part #
WK73R2BTTD4871F
JLCPCB Part #
C5831221
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS