RN731JTTD1490B50
MFR.Part #
RN731JTTD1490B50
JLCPCB Part #
C4342363
Description
-55℃~+155℃ 149Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS