RN731JTTD2670B25
MFR.Part #
RN731JTTD2670B25
JLCPCB Part #
C4054712
Description
-55℃~+155℃ 267Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS