RN73H2BTTD2233D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD2233D100
JLCPCB Part #
C2545800
Description
223kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS