WK73R2BTTD121J
MFR.Part #
WK73R2BTTD121J
JLCPCB Part #
C7117187
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS