RK73G2ATTD1540C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1540C
JLCPCB Part #
C6388595
Description
-55℃~+155℃ 125mW 154Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS