RK73G1ETTP4992F
MFR.Part #
RK73G1ETTP4992F
JLCPCB Part #
C2577862
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS