RN73R2ETTD9311C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD9311C50
JLCPCB Part #
C2608504
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS