WK73R2BTTD111J
MFR.Part #
WK73R2BTTD111J
JLCPCB Part #
C7414156
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS