WK73R2BTTD113J
MFR.Part #
WK73R2BTTD113J
JLCPCB Part #
C6349751
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS