RN731JTTD7321A05
MFR.Part #
RN731JTTD7321A05
JLCPCB Part #
C3919537
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS