WK73R2ATTD111J
MFR.Part #
WK73R2ATTD111J
JLCPCB Part #
C3984725
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS