RN73R2BTTD9101F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD9101F100
JLCPCB Part #
C4185657
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS