WK73R2ATTD274J
MFR.Part #
WK73R2ATTD274J
JLCPCB Part #
C4222988
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS