SLR1TTE90R9D
MFR.Part #
SLR1TTE90R9D
JLCPCB Part #
C3980007
Description
-55℃~+180℃ 1W 90.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS