WK73R2ATTD241J
MFR.Part #
WK73R2ATTD241J
JLCPCB Part #
C4174067
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 240Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS