WK73R2ATTD684J
MFR.Part #
WK73R2ATTD684J
JLCPCB Part #
C4033059
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 680kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS