SG73G2ATTD3920C
MFR.Part #
SG73G2ATTD3920C
JLCPCB Part #
C5750423
Description
-55℃~+155℃ 392Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS