WK73R2ATTD221J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R2ATTD221J
JLCPCB Part #
C3965138
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 220Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS