RK73H1JTTD1962D
MFR.Part #
RK73H1JTTD1962D
JLCPCB Part #
C2577101
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS