RN73R2ETTD7680B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD7680B10
JLCPCB Part #
C4103508
Description
-55℃~+155℃ 250mW 768Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS