SG73P1JRTTD204J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD204J
JLCPCB Part #
C7311098
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS