WK73R2ATTD160J
MFR.Part #
WK73R2ATTD160J
JLCPCB Part #
C4209661
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS