WK73R2ATTD120J
MFR.Part #
WK73R2ATTD120J
JLCPCB Part #
C4201079
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS