RN73R1ETTP3901F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP3901F25
JLCPCB Part #
C2500420
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS