LPC4545CTE2R2M
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
LPC4545CTE2R2M
JLCPCB Part #
C782202
Package
SMD,4.6x4.1mm
Description
2.2uH 2.96A 23mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,4.6x4.1mm Power Inductors ROHS