HV733ATTE2005F
MFR.Part #
HV733ATTE2005F
JLCPCB Part #
C2482424
Description
-55℃~+155℃ 1W 20MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS