WK73R2ATTD110J
MFR.Part #
WK73R2ATTD110J
JLCPCB Part #
C4340865
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS