WK73R2ATTD2553F
MFR.Part #
WK73R2ATTD2553F
JLCPCB Part #
C4311424
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 255kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS