RN73R2ETTD1562B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1562B25
JLCPCB Part #
C2611292
Description
-55℃~+155℃ 15.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS