WK73R1ETTP4322F
MFR.Part #
WK73R1ETTP4322F
JLCPCB Part #
C4012367
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 333mW 43.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS