RN73R1JTTD1650D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1650D10
JLCPCB Part #
C2546096
Description
-55℃~+155℃ 100mW 165Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS