RN73R1JTTD2841A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2841A25
JLCPCB Part #
C2567255
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.84kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS