WK73R1ETTP4022F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R1ETTP4022F
JLCPCB Part #
C4055354
Package
SMD,1x0.5mm
Description
-55℃~+155℃ 333mW 40.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1x0.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS