RK73H2ETTD2004F
MFR.Part #
RK73H2ETTD2004F
JLCPCB Part #
C2576959
Description
-55℃~+155℃ 2MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS